Odpowiedź ze Starostwa w sprawie przebudowy przystanków
- Mariusz Toporowski

- 2 minuty temu
- 1 minut(y) czytania
Otrzymaliśmy odpowiedź na naszą interwencję w sprawie przebudowy przystanków autobusowych przy ulicy Pieszkowskiej oraz Św. Katarzyny w Osieku. Sprawa dotyczy stworzenia bezpiecznych stref przy wsiadaniu oraz wysiadaniu z autobusów oraz przejść dla pieszych w okolicach przystanków. Odpowiedź znajduje się pod poniższym linkiem.
Po otrzymaniu wyników pracy Zespołu ds. Usprawnień Organizacji Ruchu Drogowego na drogach Powiatowych i Gminnych podejmiemy kolejne kroki w celu przystosowania przystanków i ich bezpośredniego otoczenia do bezpiecznego użytkowania.





Komentarze